2691 km

uběhnuto pro dobrou věc

Aktuálně: FénixRun Běžím v barvách podzimu

Stáří se často říká podzim života. Příroda se pomalu ukládá ke spánku, padá listí. Ale to listí je barevné a vesele si poletuje ve větru! My chceme, aby i naši senioři byli veselí. Vytáhněte dědu
s babičkou na procházku.
Vytáhněte sousedku. Jděte si zaběhat vy konkrétně, a pak o tom povězte někomu blízkému. Motivujte svoje blízké k aktivitě, protože, jak je známo, ve zdravém těle zdravý duch.
I staré tělo potřebuje pohyb, protože ten působí preventivně na celou řadu vážných onemocnění, které se pojí s vyšším věkem. Dbejme na prevenci!

Patronem běhu je pojištění závažných onemocnění Fénix od Pojišťovny VZP, a.s., (PVZP), které vám pomůže prožívat lásku naplno i v případě, že do vašeho života vstoupí nemoc.

Limitovaná edice FénixRun

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem

Výtěžek ze startovného běhů FénixRun bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám se zdravotním handicapem s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy Nové Háro, Modrý hroch, Krtek, No foot no stress a Pink Bubble.

Jak se zúčastnit běhu FénixRun?

Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz a uhradíš registrační poplatek v základní výši 300 Kč. V uvedeném časovém horizontu uběhneš nebo ujdeš 3 kilometry kdekoliv, kde budeš chtít. Svůj sportovní výkon (běh nebo chůzi) zaznamenáš pomocí některé z mobilních aplikací, která eviduje aktivitu (např. STRAVA, Runtastic, Nike+ Run Club, endomondo, Runkeepeer apod.) Svoje závodní data pak jednoduše nahraješ do registračního systému FénixReg

Jakou dostanu odměnu, když poběžím FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, svou lásku a pětici neziskových organizací, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, virtuální diplom, výsledkovou listinu, odkaz na rámeček na Facebook, slevu na vybraný sortiment pojištění od PVZP a zařadíme tě do tomboly o celou řadu cen.

FénixRun Masters tombola

Každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv ze série FénixRun běhů, je automaticky zařazen do “masters” tomboly. Za každý běh máš v “masters” tombole jeden “lísteček”. Když tedy poběžíš všechny čtyři běhy, budeš mít v tombole čtyři lístečky. A to znamená, že budeš mít čtyřikrát vyšší šanci vyhrát iPhone XR a další ceny od partnerů než sportovci, kteří běželi jenom jeden běh.

0

běhy

0

neziskových organizací

0

zapojených běžců

0

transparentní účet

Fénix v případě nemoci zajistí peníze pro vás a vaši rodinu

Pojistné plnění až 2 500 000 Kč

Organizátor

Partneři