FénixRun Běžím do školy

Do školy poběžíme od 30. 8. do 12. 9. 2021. Registrovat na závod se můžeš od 26. 7. do 12. 9. 2021. 

“Škola, základ života.” Ve škole nás naučili lásce k vědění, ke druhému pohlaví, ale třeba i k jarmilkám a tělocviku. Třetí běh ze série FénixRun nás myšlenkami vrátí na školní hřiště, do školní tělocvičny, na hodiny tělocviku. Zapomeňte na chvíli na všechny svoje bolístky a projděte se nebo se proběhněte na čerstvém vzduchu. Nejen škola je základ života, ale také prevence. Aktivitou se preventivně chráníte před celou řadou vážných onemocnění, jako je infarkt, obezita nebo psychické problémy.  Ne nadarmo se říká: “Ve zdravém těle zdravý duch.” Dbejme na prevenci!

Patronem běhu je pojištění závažných onemocnění Fénix od Pojišťovny VZP, a.s., (PVZP) které vám pomůže vašim dětem těšit se do školy i v případě, že do života vaší rodiny vstoupí nemoc.

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem

Výtěžek ze startovného běhu FénixRun Běžím do školy bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám
se zdravotním handicapem s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy Nové Háro, Modrý hroch, Krtek, No foot no stress a Pink Bubble.

Jak se zúčastnit běhu FénixRun?

Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz a uhradíš registrační poplatek v základní výši 300 Kč. V uvedeném časovém horizontu uběhneš nebo ujdeš 3 kilometry kdekoliv, kde budeš chtít. Svůj sportovní výkon (běh nebo chůzi) zaznamenáš pomocí některé z mobilních aplikací, která eviduje aktivitu (např. STRAVA, Runtastic, Nike+ Run Club, endomondo, Runkeepeer apod.) Svoje závodní data pak jednoduše nahraješ do registračního systému FénixReg

Jakou dostanu odměnu, když poběžím FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, svou lásku a pětici neziskových organizací, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, virtuální diplom, výsledkovou listinu, odkaz na rámeček na Facebook, slevu na vybraný sortiment pojištění od PVZP a zařadíme tě do tomboly o celou řadu cen.

  • sportovci přihlášení do 1. 9. dostanou medaili v týdnu od 13. 9. 2021
  • sportovci přihlášení od 1. 9. do 12. 9. dostanou medaili do tří týdnů po skončení běhu 

 

FénixRun Masters tombola

Každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv ze série FénixRun běhů, je automaticky zařazen do “masters” tomboly. Za každý běh máš v “masters” tombole jeden “lísteček”. Když tedy poběžíš všechny čtyři běhy, budeš mít v tombole čtyři lístečky. A to znamená, že budeš mít čtyřikrát vyšší šanci vyhrát iPhone XR a další ceny od partnerů než sportovci, kteří běželi jenom jeden běh.

Organizátor

Partneři