FénixRun Běžím v barvách podzimu

V barvách podzimu poběžíme od 25. 10. do 7. 11. 2021. Registrovat na závod se můžeš od 27. 9. do 7. 11. 2021.

Stáří se často říká podzim života. Příroda se pomalu ukládá ke spánku, padá listí. Ale to listí je barevné a vesele si poletuje ve větru! My chceme, aby i naši senioři byli veselí. Vytáhněte dědu
s babičkou na procházku.
Vytáhněte sousedku. Jděte si zaběhat vy konkrétně, a pak o tom povězte někomu blízkému. Motivujte svoje blízké k aktivitě, protože, jak je známo, ve zdravém těle zdravý duch.
I staré tělo potřebuje pohyb, protože ten působí preventivně na celou řadu vážných onemocnění, které se pojí s vyšším věkem. Dbejme na prevenci!

Patronem běhu je pojištění závážných onemocnění Fénix od Pojišťovny VZP, a.s., (PVZP) které vám pomůže prožít pestré podzimní dny naplno i v případě, že do života vaší rodiny vstoupí nemoc.

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem​

Výtěžek ze startovného běhu Fénix Run Běžím v barvách podzimu bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám se zdravotním handicapem s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy Nové Háro, Modrý hroch, Krtek, No foot no stress a Pink Bubble.

Jak se zúčastnit běhu FénixRun?

Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz a uhradíš registrační poplatek v základní výši 300 Kč. V uvedeném časovém horizontu uběhneš nebo ujdeš 3 kilometry kdekoliv, kde budeš chtít. Svůj sportovní výkon (běh nebo chůzi) zaznamenáš pomocí některé z mobilních aplikací, která eviduje aktivitu (např. STRAVA, Runtastic, Nike+ Run Club, endomondo, Runkeepeer apod.) Svoje závodní data pak jednoduše nahraješ do registračního systému FénixReg

Jakou dostanu odměnu, když poběžím FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, svou lásku a pětici neziskových organizací, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, virtuální diplom, výsledkovou listinu, odkaz na rámeček na Facebook, slevu na vybraný sortiment pojištění od PVZP a zařadíme tě do tomboly o celou řadu cen. 

  • sportovci přihlášení do 27. 10. dostanou medaili v týdnu od 8. 11. 2021
  • sportovci přihlášení od 27. 10. do 7. 11. dostanou medaili do tří týdnů po skončení běhu

 

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem​

Každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv ze série FénixRun běhů, je automaticky zařazen do “masters” tomboly. Za každý běh máš v “masters” tombole jeden “lísteček”. Když tedy poběžíš všechny čtyři běhy, budeš mít v tombole čtyři lístečky. A to znamená, že budeš mít čtyřikrát vyšší šanci vyhrát iPhone XR a další ceny od partnerů než sportovci, kteří běželi jenom jeden běh.

Organizátor

Partneři