FénixRun Běžím v barvách podzimu

V barvách podzimu jsme běželi od 25. 10. do 7. 11. 2021.

Zúčastnilo se 362 sportovců, díky kterým se podařilo vybrat 143 536 Kč  pro 

NF Nové Háro, NF Modrý hroch, NFDO Krtek, No foot no stress a NF Pink Bubble.

Podzim hraje všemi barvami. Tu a tam nás ještě pohladí pár posledních teplých paprsků slunce babího léta. Naši senioři nás hladili po tváři a hýčkali po celý náš život. Ukažte jim krásu letošního podzimu pěkně zblízka. Vzpomenou si na to, jak jako malí sbírali kaštany a tvořili z nich zvířátka. Jak se vraceli ošlehaní větrem. Probuďte v nich milé vzpomínky a radost. Společně s dalšími sportovci uděláte něco pro lidi, bez nichž bychom tady vůbec nebyli.

PVZP Fénix Run Běžím v barvách podzimu si klade za cíl motivovat naše seniory k aktivnímu životnímu stylu. Ten je totiž nejlepší prevencí vůči celé řadě závažných onemocnění, která se právě s vyšším věkem pojí.

Patronem běhu je pojištění závážných onemocnění Fénix od Pojišťovny VZP, a.s., (PVZP) které vám pomůže prožít pestré podzimní dny naplno i v případě, že do života vaší rodiny vstoupí nemoc.

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem​

Výtěžek ze startovného běhu Fénix Run Běžím v barvách podzimu bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám se zdravotním handicapem s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy Nové Háro, Modrý hroch, Krtek, No foot no stress a Pink Bubble.

Jak se zúčastnit běhu FénixRun?

Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz a uhradíš registrační poplatek v základní výši 300 Kč. V uvedeném časovém horizontu uběhneš nebo ujdeš 3 kilometry kdekoliv, kde budeš chtít. Svůj sportovní výkon (běh nebo chůzi) zaznamenáš pomocí některé z mobilních aplikací, která eviduje aktivitu (např. STRAVA, Runtastic, Nike+ Run Club, endomondo, Runkeepeer apod.) Svoje závodní data pak jednoduše nahraješ do registračního systému FénixReg

Jakou dostanu odměnu, když poběžím FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, svou lásku a pětici neziskových organizací, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, virtuální diplom, výsledkovou listinu, odkaz na rámeček na Facebook, slevu na vybraný sortiment pojištění od PVZP a zařadíme tě do tomboly o celou řadu cen. 

  • sportovci přihlášení do 27. 10. dostanou medaili v týdnu od 8. 11. 2021
  • sportovci přihlášení od 27. 10. do 7. 11. dostanou medaili do tří týdnů po skončení běhu

 

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem​

Každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv ze série FénixRun běhů, je automaticky zařazen do “masters” tomboly. Za každý běh máš v “masters” tombole jeden “lísteček”. Když tedy poběžíš všechny čtyři běhy, budeš mít v tombole čtyři lístečky. A to znamená, že budeš mít čtyřikrát vyšší šanci vyhrát iPhone XR a další ceny od partnerů než sportovci, kteří běželi jenom jeden běh.

Organizátor

Partneři