Letos běháme s Běhej lesy

Charitativní běhy Pojišťovny VZP, a. s., PVZP FénixRun se letos spojily s běžeckým seriálem Běhej lesy. V roce 2022 proběhne celkem osm charitativních běhů po celé republice. Výtěžek bude rozdělen mezi devět nadačních fondů a spolků. Navíc přidáváme ještě jeden běh v rámci Run4Help.

Běhej PVZP FénixRun virtuálně

Nemáš čas se zúčastnit běhů PVZP FénixRun osobně? Nevadí. Poběž virtuální PVZP FénixRun. Jediné, co musíš dodržet, je vzdálenost zvoleného běhu.

KDY: kdykoliv od přihlášení na závod až do 10. 9. 2022
KDE: kdekoliv  

Na start tě vyveze čtyřsedačková lanovka. Zde ti spadne brada, jak jsou ty Beskydy neskutečně nádherné! Pak se rozběhneš na trať a začnou ti naskakovat vteřinky. Proběhneš se po hraničním hřebenu, kde se mrkneš na Lysou Horu, jižní masív Smrku a na druhé straně se ti představí v celé své kráse slovenská část Moravskoslezských Beskyd. Na obzoru můžeš dokonce vidět Malou Fatru či Roháče. Zažij netradiční intervalový závod, ve kterém vítěz nemá nic jisté až do poslední chvíle. Navíc se jedná o jediný závod seriálu, který má záporný profil. Beskyde, Beskyde, kdo po tobě ide.

Všechny běhy PVZP FénixRun

PVZP FénixRun na Run4Help

Charitativní běh PVZP FénixRun na 2 km se poběží také 11. 6. 2022 na Run4Help v Praze na Letné. Běžet nebo jít můžeš jako jednotlivec nebo jako rodinný tým (1x dospělý, 1x dítě do 14  let). Můžeš se zúčastnit osobně nebo virtuálně (1. 5. — 11. 6.). 

Limitovaná edice FénixRun

Pomáháme těmto neziskovým organizacím

Výtěžek ze startovného běhů PVZP FénixRun bude bezezbytku věnován osmi neziskovým organizacím a nadaci Televize Nova. Všechny se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dětem po vážných úrazech,  osobám s amputací dolních končetin nebo s jinými handicapy. Jedna z organizací rovněž pomáhá předčasně narozeným dětem a jejich rodičům. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy a spolky Nové Háro, NF Modrý hroch, NFDO Krtek, No Foot No Stress a NF Pink Bubble, Aponedo, Nadace Z + M, NF Ze Srdce PVZP a nadace Televize Nova.

Jak se zúčastnit běhu PVZP FénixRun?

Charitativního běhu PVZP FénixRun se zúčastníš tak, že se zaregistruješ přímo na www.behejlesy.cz a uhradíš registrační poplatek v základní výši 250 Kč. Potom přijdeš na start a ujdeš nebo uběhneš zvolený závod. Jednoduché.

Jakou dostanu odměnu, když poběžím PVZP FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, diplom a startovní balíček dárků od partnerů závodů. V místě konání každého běhu budou běžci slosováni o ceny.

Tombola PVZP FénixRun

Na každém z osmi běhů PVZP FénixRun bude losováno tombola. 5 vylosovaných dostane balíček cen od PVZP.

0

běhů

0

neziskových organizací

0

zapojených běžců

0

transparentní účet

Fénix v případě nemoci zajistí peníze pro vás a vaši rodinu

Pojistné plnění až 2 500 000 Kč

Organizátor

Partneři