FénixRun Běžím s láskou

S láskou jsme běželi od 26. 4.  do 9. 5. 2021.

Zúčastnilo se 656 sportovců, díky kterým se podařilo vybrat 261 231 Kč pro

 Nové Háro, Modrý hroch, Krtek, No foot no stress a Pink Bubble.

Máj, lásky čas.” A s láskou se také pojí přísloví, že “se nám zapalují lýtka”. První běh ze série FénixRun spojuje lásku s během. Chceme, aby se vám doslova zapalovala lýtka. Proběhněte se s láskou svého života. S láskou v podobě svého potomka. Nebo pejska. Vytáhněte z lásky ven kamarádku, rodiče, prarodiče, kohokoliv. Proběhněte se z lásky ke sportu, pro radost z pohybu. A pro radost, že svou účastí ve FénixRun upozorníte na problematiku prevence rakoviny. Rakovina se totiž týká všech – vaší kamarádky, dědečka i dětí. Dbejme na prevenci!

Patronem běhu je pojištění závažných onemocnění Fénix od Pojišťovny VZP, a.s., (PVZP), které vám pomůže prožívat lásku naplno i v případě, že do vašeho života vstoupí nemoc.

Pomáháme neziskovým organizacím, které se věnují vážným nemocem

Výtěžek ze startovného běhů FénixRun bude bezezbytku věnován pěti neziskovým organizacím, které se dlouhodobě věnují dětským onkologickým pacientům, dále dětem, které utrpěly úraz a také osobám se zdravotním handicapem 
s amputací dolních končetin. Peníze rozdělíme mezi nadační fondy
Nové Háro, Modrý hroch, Krtek, No foot no stress a Pink Bubble.

Jak se zúčastnit běhu FénixRun?

Virtuálního běhu se zúčastníš tak, že se zaregistruješ na www.fenixreg.cz a uhradíš registrační poplatek v základní výši 300 Kč. V uvedeném časovém horizontu uběhneš nebo ujdeš 3 kilometry kdekoliv, kde budeš chtít. Svůj sportovní výkon (běh nebo chůzi) zaznamenáš pomocí některé z mobilních aplikací, která eviduje aktivitu (např. STRAVA, Runtastic, Nike+ Run Club, endomondo, Runkeepeer apod.) Svoje závodní data pak jednoduše nahraješ do registračního systému FénixReg

Jakou dostanu odměnu, když poběžím FénixRun?

Mimo to, že uděláš něco pro svoje zdraví, svou lásku a pětici neziskových organizací, dostaneš na památku tematickou medaili, úrazové pojištění pro území ČR v době konání závodu, certifikát, virtuální diplom, výsledkovou listinu, odkaz na rámeček na Facebook, slevu na vybraný sortiment pojištění od PVZP a zařadíme tě do tomboly o celou řadu cen. 

  • sportovci přihlášení do 28. 4. dostanou medaili v týdnu od 10. 5. 2021
  • sportovci přihlášení od 28. 4. do 9. 5. dostanou medaili do tří týdnů po skončení běhu

FénixRun Masters tombola

Každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv ze série FénixRun běhů, je automaticky zařazen do “masters” tomboly. Za každý běh máš v “masters” tombole jeden “lísteček”. Když tedy poběžíš všechny čtyři běhy, budeš mít v tombole čtyři lístečky. A to znamená, že budeš mít čtyřikrát vyšší šanci vyhrát iPhone XR a další ceny od partnerů než sportovci, kteří běželi jenom jeden běh.

Organizátor

Partneři